Straż Miejska w Mławie wyłapała błąkającego się przy ul. Grzebskiego psa. Samiec w wieku ok 3-4 lat, rasy mieszanej, jest bardzo dynamiczny, niezbyt lubi inne psy, chodzi już na smyczy.
- Jeśli podczas pobytu w przychodni weterynaryjnej nie odnajdzie się jego właściciel bądź osoba chętna do jego adopcji, zwierzę zostanie przewiezione do schroniska dla zwierząt. Więcej informacji na temat psa udzieli przychodnia weterynaryjna M-WET z siedzibą w Mławie przy ul. Rynkowej 18 (tel.: 23 655 03 80) - czytamy na stronie mlawa.pl
Może ktoś go rozpoznaje lub poszukuje?







![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze