Każdy, kto pojawił się 21 sierpnia na Festynie Gminy Wiśniewo, mógł znaleźć coś dla siebie. Na dzieci czekały różnego rodzaju "dmuchańce", gry i zabawy oraz przysmaki w postaci choćby waty cukrowej. Dla dorosłych natomiast coś dobrego przygotowały Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Wiśniewo: KGW Bogurzyn, KGW Otocznia Stara, KGW Żurominek i KGW Kosiny Stare.
Jak na prawdziwy festyn przystało, nie mogło zabraknąć dobrej muzyki, która porywała wszystkich do tańca. Zobaczcie jak bawiono się w Wiśniewie przez całą niedzielę.







![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze