Jak informuje kom. Kinga Drężek-Zmysłowska: - W miniony piątek policjanci weszli na teren jednej z posesji w gminie Sochocin. Funkcjonariusze mieli informacje, że mieszkający tam 33-latek nielegalnie uprawia konopie indyjskie. W trakcie przeszukania budynków gospodarczych oraz przyległego terenu, za stodołą, na niezagospodarowanej działce kryminalni znaleźli 3 doniczki z krzewami konopi. Mieszkaniec gminy Sochocin, zaskoczony wizytą funkcjonariuszy, dobrowolnie wskazał wydeptaną ścieżkę prowadzącą do lasu. Niedaleko od zabudowań, w gęstych zaroślach, policjanci ujawnili 10 kolejnych krzewów, rosnących bezpośrednio w gruncie. Zatrzymany 33-latek przyznał, że uprawiał konopie od kilku miesięcy, nasiona kupił przez Internet, a sadzonki, by szybciej rosły podlewał odżywką do storczyków.
Nielegalna uprawa konopi zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 3. Mężczyzna usłyszał już związany z tym zarzut.







![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze