Powodem wizyt był konkurs. - Dzięki kreatywności i pomysłowości uczniów z klasy VIII okazało się, że kotki mogą rosnąć również na drzewach i są oznaką zbliżającej się wiosny. Natomiast przedszkolaki z grupy „Tygryski” i uczniowie klasy IC Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie zaprosiły nas do uroczego lasu. W ramach podziękowań uczniowie otrzymali nagrody w postaci klasowego wyjazdu do kina Łydynia na seans filmowy oraz ekologiczne upominki i dyplomy za udział w quizie napisała Joanna Potocka Rak w swoim profilu facebookowym.
Takie wizyty to także okazja do złożenia podziękowań i gratulacji Dyrekcji, Nauczycielom i oczywiście zdolnym i kreatywnym aktorom.







![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze