Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
Reklama

Przyszły studencie - czy wiesz jak blisko masz świetną Uczelnię?

Wiosna, panie studencie! Czas więc najwyższy poważnie zastanowić się nad przyszłością. Można także spróbować wspomóc przyszłych studentów w podjęciu decyzji i zasugerować wybór właściwej uczelni. I my – CoZaDzien.pl i Radio Rekord od jakiegoś czasu to robimy.
Przyszły studencie - czy wiesz jak blisko masz świetną Uczelnię?

Źródło: źródło zdjęć: Politechnika Warszawska - Filia w Płocku

Prezentowaliśmy już ciechanowskie i mławskie uczelnie, szkoły i kursy a teraz przyszedł czas na znajdującą się nie tak daleko znakomitą uczelnię z tradycjami – Politechnikę Warszawską z jej filią w Płocku.

Jak wyglądać będzie nowy rok akademicki w grodzie nad Wisłą? Na jakich kierunkach będzie można zdobywać wykształcenie na płockiej filii Politechniki Warszawskiej? Jakie (tak istotne w dzisiejszych czasach) warunki socjalne przygotowały władze Uczelni by skusić przyjezdnych (np. z Ciechanowa, Mławy, Płońska, Nowego Miasta, Działdowa czy Przasnysza) studentów?

Politechnika Warszawska Filia w Płocku

Między innymi o tym dzisiaj (w środę, 31 marca) w samo południe na antenie Radia Rekord 88,7 FM opowiedziała Maciejowi Dobrowolskiemu Prorektor Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku – dr hab. inż. RENATA WALCZAK, profesor Uczelni.

Ale, jak zwykle w rozmowach Macieja, nie obyło się bez spaceru po dobrym do życia Płocku - mieście do niedawna (i oby jak najszybciej) tętniącym studenckim życiem z uroczymi zakątkami przepełnionymi historią dawnej stolicy Polski i obecnej stolicy przemysłu chemicznego naszego kraju.

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Anonim 31.03.2021 19:55
Pani Profesor, bardzo dziękuęę za rozmowę.