Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
ReklamaCentrum Ruchu Eskulap

Eugeniusz Sadowski z sercem w ciechanowskim rytmie

Pewnie niewielu mieszkańców Ciechanowa wie o swoim mieście tyle, co On.
Eugeniusz Sadowski z sercem w ciechanowskim rytmie

Źródło: źródło zdjęć: redakcja, Eugeniusz Sadowski – Facebook

EUGENIUSZ SADOWSKI – wieloletni Prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Ciechanowskiej, były Vice Starosta i Vice Prezydent Ciechanowa, fascynat miasta nad Łydynią był dzisiaj (we wtorek, 3 listopada) gościem Macieja Dobrowolskiego na antenie ciechanowskiego Radia Rekord 88,7 FM w samo południe czasu ciechanowskiego.

 

Wiadomo, że nie mogło być mowy o niczym innym jak tylko o naszym mieście kiedyś i teraz, o ciechanowianach, o Towarzystwie i… ciastkach z najstarszej w mieście cukierni - Cukierni „Sadowski” należącej do rodziny naszego gościa, rzecz jasna.

 

Zapraszamy, nie tylko tych, których serce bije (tak jak naszemu gościowi) w ciechanowskim rytmie.

 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Dziwne pytania 04.11.2020 21:33
Dziwnie mi się słuchało tego wywiadu. Pan redaktor zadawał dziwne pytania, skakał z kwiatka na kwiatek. Zapraszanie gościa do "jego cukierni" i odpowiedź pana Sadowskiego o tym, że on przecież nie jest właścicielem tej cukierni świadczy o niezbyt dobrym przygotowaniu do wywiadu, a tym samym podejściu do gościa i słuchaczy.