Panie odnoszą sukcesy w dziedzinach, które jeszcze nie tak dawno zarezerwowane były wyłącznie dla panów. Przedsiębiorcy, managerowie, budowlańcy, ba, często nawet najsilniejsi politycy to… kobiety. Poznajmy jedną z nich.
Dzisiaj (poniedziałek, 14 września) w samo południe Maciej Dobrowolski zaprosił do studia Radia Rekord wybrańca, przepraszam, wybrańczynię Narodu - Poseł ANNĘ CICHOLSKĄ. A jeśli ktoś z Państwa uważa, że zna Panią Poseł dobrze, to łatwo się przekona w jakim był błędzie. Dlaczego? Proszę się przekonać słuchając uważnie tego wywiadu.







![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze