Gminna Biblioteka Publiczna w Opinogórze Górnej zaprasza na wyjątkowe wydarzenie w ramach Tygodnia Bibliotek. We wtorek, 13 maja, o godz. 17:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbędzie się spotkanie autorskie z Piotrem Kościelnym – jednym z najbardziej cenionych autorów literatury kryminalnej w Polsce.
Znany z takich tytułów jak „Zwierz”, „Dom”, „Łowca”, „Szymek” czy „Tranzyt”, Kościelny to pisarz, który nie boi się dotykać tematów trudnych, niewygodnych, a często także bolesnych. Jego proza to nie tylko kryminał – to społeczny komentarz ubrany w sensacyjną formę.
To doskonała okazja, by poznać pisarza, którego książki trzymają w napięciu, ale też zmuszają do myślenia, oraz usłyszeć o kulisach jego pracy czy źródłach inspiracji.
Organizatorzy zapraszają zarówno miłośników literatury kryminalnej, jak i osoby zainteresowane tematami społecznymi, które często ukryte są między wersami książek Kościelnego. Podczas wydarzenia będzie możliwość zadania autorowi pytań, rozmowy oraz zdobycia autografu.
Wstęp wolny.







![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze