W programie uroczystości przewidziano przemówienia okolicznościowe, modlitwę w intencji poległych ks. kan. Sławomira Krasińskiego – dziekana dekanatu mławskiego wschodniego oraz złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod Mauzoleum Żołnierzy Września.
Osoby zainteresowane udziałem w uroczystościach mogą dojechać do Uniszek dwoma autobusami. Autobusy zostaną podstawione o 16:20 i 16:30 pod przystanek na Starym Rynku. Odjazd zaplanowano na 16:30 i 16:35.
Ze względów sanitarnych związanych z obecną sytuacją epidemiczną, organizatorzy proszą o zachowanie niezbędnych wymogów bezpieczeństwa: utrzymywanie dystansu społecznego oraz – jeśli nie zachodzą przeciwwskazania zdrowotne – stosowanie maseczek lub innych osłon ust i nosa.








![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze