Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
Reklama Eskulap Centrum Medyczne

Paryż w Przasnyszu - „Kulturalne lato z biblioteką”

Koncert "Pod niebem Paryża" przeniósł przasnyską publiczność do stolicy Francji. Wydarzenie okazało się prawdziwą muzyczno-liryczną podróżą, pełną emocji i niezapomnianych momentów.
Paryż w Przasnyszu - „Kulturalne lato z biblioteką”

Źródło: fot. Karolina Rekosz

W ramach cyklu „Kulturalne lato z biblioteką” zorganizowano koncert "Pod niebem Paryża", który odbył się 23 lipca w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu. Występ Agnieszki Grochowicz, wspieranej przez Antoniego Dębskiego na basie i Jarosława Olszewskiego przy instrumentach klawiszowych, zachwycił publiczność, która licznie zgromadziła się na wydarzeniu.

Dzięki magicznej atmosferze stworzonej przez artystów, paryskie klimaty ożyły na scenie. W repertuarze koncertu znalazły się największe przeboje takich legend jak Edith Piaf, Jacques Brel, Dalida, Yves Montand czy Patricia Kaas, w polskich tłumaczeniach Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Ozgi, Filipa Łobodzińskiego i samej Agnieszki Grochowicz. Na zakończenie, publiczność na stojąco oklaskiwała artystów, doceniając ich talent i zaangażowanie.

Koncert został sfinansowany dzięki dotacji Powiatu Przasnyskiego, co pokazuje, jak ważne jest wspieranie lokalnej kultury i sztuki.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAnuluj długi
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat