Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
Reklama Eskulap Centrum Medyczne

Ciechanów. Ruszyła modernizacja ul. Wiśniowej

Wczoraj (10 sierpnia) rozpoczęły się prace związane z przebudową ul. Wiśniowej. Droga będzie miała nową nawierzchnię. Zadanie obejmie też budowę kanalizacji deszczowej i oświetlenia. Na przeprowadzenie prac ratusz pozyskał dofinansowanie od samorządu Mazowsza
Ciechanów. Ruszyła modernizacja ul. Wiśniowej

Źródło: Fot/źródło UM Ciechanów

Ulica Wiśniowa będzie kolejną drogą na osiedlu „Kwiatowe”, która przejdzie metamorfozę. Zyska nową nawierzchnię z kostki, oświetlenie i kanalizację deszczową. Wykonane zostaną także zjazdy indywidualne na posesje. O przeprowadzenie tych prac wnioskowali mieszkańcy podczas spotkań osiedlowych z prezydentem.

-Wykonawcą inwestycji jest firma „PLAST-BUD” z Ciechanowa, a wartość zadania to 3 mln zł. Planowany termin zakończenia robót wraz z pozwoleniem na użytkowanie to koniec 2023 roku.- podkreśla Urząd Miasta Ciechanów.

W ramach przebudowy drogi wprowadzona została czasowa organizacja ruchu z możliwością dojazdu do posesji.

-Łączne dofinansowanie w wysokości 3,5 mln zł od samorządu województwa mazowieckiego przeznaczone zostanie na zmianę oblicza trzech ulic: Wiśniowej, Malinowej i Wiklinowej.- dodaje ciechanowski ratusz.

Modernizacja ul. Wiśniowej to kontynuacja prac związanych z modernizacją infrastruktury na osiedlu „Kwiatowe”. W poprzednich latach w tej części miasta przebudowano ul.: Wesołą, Dębową, Różaną i Kwiatową.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama