Radio Rekord onair
Radio Rekord 88,7 FM

Mieszkańcy powiatu zdecydują w co 150 tys zł zainwestuje samorząd

Dziś (10 września) ruszyła kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego Powiatu Przasnyskiego. Do dyspozycji mieszkańców jest w tym roku 150 tys. zł.

Edyta Szewczyk
2021-09-10 12:19
Mieszkańcy powiatu zdecydują w co zainwestuje samorząd

To drugi rok z rzędu, w którym Powiat Przasnyski postanowił przeznaczyć środki na realizację pomysłów zaproponowanych przez mieszkańców. Każdy może mieć wpływ na wygląd Przasnysza. Można zgłaszać zarówno twarde projekty inwestycyjne takie jak na przykład modernizacja obiektów, remont oświetlenia, chodnika, utworzenie nowych terenów zielonych czy ścieżek edukacyjnych, jak i projekty miękkie takie jak badania profilaktyczne, programy społeczne czy wydarzenia kulturalne.

Zgłoszenia można składać do 11 października, głosowanie rozpocznie się 26 listopada. Szczegółowy regulamin jest dostępny na stronie powiat-przasnyski.budzet-obywatelski.org

grafika: powiat-przasnyski.budzet-obywatelski.org