Radio Rekord mazowieckie mobilne Radio Rekord mazowieckie

Jarosław Muchowski: Nasze psy zostają w Radysach - czekamy na ustalenia prokuratury i powiatowego lekarza weterynarii

Jarosław Muchowski: Nasze psy zostają w Radysach - czekamy na ustalenia prokuratury i powiatowego lekarza weterynarii

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQ2IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQ2IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

fot.Edyta Szewczyk

Chcemy, żeby portal ciechanow.cozadzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Ciechanowa i okolic.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~#Stop hejt 2020-06-25 12:06
    Brawo za odwagę. Bylam w Radysach kilka razy. Niczego nie moge zarzucic. Ponoc psy zabrane przez interwencję byly e trakcie leczenia i przebywały w specjalnym miejscu. Co z pieniedzmi zebranymi na hejcie radys?
    • 92%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Syla 2020-06-25 13:22
      Hahaha i tyle napisze. Znajomy sprawcow czy sami sprawcy piszą
      • 84%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~majka 2020-06-25 13:29
      Byłaś w Radysach i niczego nie widziałaś? Cała Polska o nich pisała ty wstrętna kłamczucho. Oj, będziesz w życiu cierpiała,oj będziesz. Przypomnij sobie wtedy TO!
      • 95%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Ruda 2020-06-25 13:34
      Ile Ci płacą za te wstrętne kłamstwa trollu radysowski tez masz krew na rękach! !!
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2020-06-25 13:42
      To chyba po znajomości wyszłaś, bo generalnie nikogo nie chcą wpuszczać. Zwłaszcza kilka razy. Gratuluję znajomości. Mam nadzieję że karma wraca, A skoro nie widzi Pani nieprawidłowości, to z moralnością, jakąkolwiek empatia chyba niewiele ma.pani wspólnego. Mordują zwierzęta A pani nie widzi nic w tym złego.
      • 93%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Mieszkaniec 2020-06-25 14:35
      A ile ci zaplacili za ta opinie? Nie ty jestes jedna z nich . Kanalio nic ci nie da wpisywac takie komentarze bo w nie nikt nie wierzy wiec nie wysilaj sie wspolniczko mordowania psiakow .
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2020-06-25 15:23
      Sratatata
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Monika Monika 2020-06-25 15:37
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~@@@ 2020-06-25 16:06
      Żona właściciela?!?
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Elam 2020-06-25 16:31
      Po co Pani tam była ? Z wizytą u sadysty ? A może na polowaniu, bo na pewno nie kontrolowała pani w jakich warunkach żyją tam zwierzęta.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2020-06-25 16:39
      Radyse to obuz stworzony przez kanalie dla biednych niewinnych pieskach
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Dona 2020-06-25 17:07
      Pojda na leczenie,utrzymanie,prawników,benzyne i pracę ludzi
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Lili 2020-06-25 17:19
      To ty ślepa jesteś?może wizyta u okulisty Ci pomoże?
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Karina 2020-06-25 17:39
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Ika 2020-06-25 17:47
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Precz z hienami 2020-06-25 18:05
      Byłaś w czarnej dupie. Obyś zapłaciła za te kłamstwa.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Ccc 2020-06-25 21:52
      Idz sie tam psychopato sam tam zamknij za kratami i zryj flaki z betonu!
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Ewa 2020-06-25 21:54
      Jak można tak pisać cierpienie tych zwierząt nic dla Pani nie znaczy
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anua 2020-06-25 21:56
      W dupie bylas i gowno widzialas!!! Czyzby rodzinka bronila patola!!!
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2020-06-26 03:32
      Brawo..?? Pani broni tego człowieka? Gdyby głupota miała skrzydła, to pani poszybowalaby wysoko w przestworza jak gołębica.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2020-06-26 08:26
      Była w radysach ? Może na imprezie u właściciela albo sama jest sadystka i pojechała poznęcać się nad bezbronnymi psami ?
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Dorota 2020-06-26 10:09
      Zycze Ci takiego Radysowskiego szpitala ... debilu
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Ewa 2020-07-04 18:44
      Jeszcze jedna idiotka, ślepa i głucha. Życzę ci żebyś z piekła nie wyjrzała a sprawiedliwy los zgotował ci piekło na ziemi
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Kocham zwierzęta 2020-07-07 21:43
      Nie ośmieszaj się kobieto i wstdu sobie oszczędź. Ty byłaś i widziałaś... Powiem ci tak w dupie byłaś i gówno widziałaś. Ja byłam i widziałam, zwierzęta które na widok człowieka uciekają, zalęknione i wystraszone. Pogryzione i smutne z fatalnym stanem sierści i skóry. Więc pytam gdzie byłaś? A może to Ty wrzucałaś im petardy do sektorów aby się chowały. A może raziłaś ich paralizatorem, a tym bardziej agresywnym robiłaś w tak zwanych dźwiękówkach wystrzały hukowe! Więc gdzie byłaś...? A może wysłać ci filmiki z tego jak twierdzisz cudownego miejsca. Weź kobieto nie ośmieszaj się!
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2020-07-17 04:48
      Kochanka sadysty tego starego w kajdankach , czy jego syna???
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~DUDA UŁASKAWIŁ PEDOFILA 2020-07-07 23:29
    JEŚLI OPOZYCJA KRADŁA, TO PIS KRADNIE 1000 RAZY WIĘCEJ. Po pięciu latach kontroli PiS nad prokuraturą, żaden minister PO-PSL nie został skazany za korupcję. A tu prawdziwe afery PIS I DUDY: 4.800.000 na straty stadniny w Janowie za 2018 i 2017, za 2019 rząd uparcie milczy 5.000.000 wyniosła w reklamówce sekretarka z CBA 5.500.000 na trefne maseczki od kumpla, instruktora narciarstwa 7.500.000 cena zakupu trzech rozbitych limuzyn Dudy, Szydło i Macierewicza 10.000.000 na komisję Macierewicza, badanie parówek, puszek 10.000.000 znikło w upadającej, państwowej stoczni GRYFIA za stępkę promu Morawieckiego 12.000.000 na zabawę na lotnisku w "lądowanie Antonowa" 17.000.000 na testy które "uległy? zniszczeniu w transporcie LOTu 20.000.000 na testy które okazały się nieskuteczne 25.000.000 łącznych dotacji na biznes męża ?naszej Beatki?, prywatna szkoła 27.000.000 przepłacone firmie znajomego Macierewicza za testy z Turcji, 6x drożej niż polskie 30.000.000 stracił szumnie upaństwowiony, konający Autosan za 20 min spóźnienia na przetarg 40.000.000 na łapówki dla KNF za przejęcie banku ?za złotówkę? 50.000.000 na projekt księdza egzorcysty, od resortu Ziobry 65.000.000 wyprowadzone przez senatora PiS z fundacji SKOK 70.000.000 na nielegalny druk kart wyborczych 111.000.000 na jachty, niedziałające strony internetowe i wydatki Polskiej Fundacji Narodowej, 115.000.000 poszło wg. raportu NIK na lewe przetargi w służbie więziennej Patryka Jakiego 140.000.000 na biznes brata i żonki ministra $zumowskiego 165.000.000 dotacji z budżetu państwa na prywatne muzeum Tadeusza Rydzyka i jego biznesy 200.000.000 na respiratory od handlarza bronią (dane lista ONZ), respiratorów nie dostarczono 500.000.000 dla książąt Czartoryskich od Glińskiego, pieniądze znikły, fundacja upada 1.000.000.000 straciły łącznie państwowe Enea i Energa na budowie elektrowni Ostrołęka 1.200.000.000 znikło w GetBack, to państwowe banki czyściły portfele z długów na koszt GetBack 1.300.000.000 promesy kredytowej PKO dla spółki Kaczyńskiego ?Srebrna? na dwie wieże 1.500.000.000 na roczne wynagrodzenia katechetów 2.000.000.000 na nową planszę pogody w TVP, 5.000.000.000 wypłacił Bankowy Fundusz Gwarancyjny klientom 13 upadłych kas SKOK 90.770.000.000 (prawie STO MILIARDÓW ZŁOTYCH) PUSTYCH I BEZ POKRYCIA wydrukował pan Glapiński w NBP na wykup obligacji rządowych (dane samego NBP na początek 06.2020) 112.000.000.000 dziura w VAT za rządów Banasia i Morawieckiego 2016-2019, dane ministerstwa 1.071.900.000.000 (JEDEN BILION, 71 MILIARDÓW, 900 MILIONÓW ZŁOTYCH) zadłużenie skarbu państwa na koniec kwietnia 2020 50.000 koperty Kaczyńskiego dla księdza to już drobne nie warte splunięcia. To są twarde fakty, a nie slynne strzelanie do gornikow, które nie mialo miejsca.
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Joanna 2020-06-26 11:13
    Zostają w Radysach, bo tam będą karmione i leczone za pieniądze ludzi, którzy składają się na polepszenie losu tych zwierząt. Nie panie wójcie, gminy będą musiały te pieniądze oddać fundacjom!!!!
    • 80%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~hgfddss 2020-06-30 21:05
      nic nie dostaniesz kreaturo, bo ludzie ci już dali ponad milion złotych, a ty psy najpierw głodziłeś, a później syfiastą, najtańszą karmę im kupiłeś z biedronki, żeby im wykończyć żołądki. do roboty gowna sprzątać i karmić psy a nie pieniądze wyłudzać dostały fundacje ponad milion na psy z radys, to niech wydadzą te pieniądze na psy, a nie na chlańsko i własne przyjemności.
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2020-07-04 16:07
      A co Cię kreatury obchodzą czyjeś pieniądze z DAROWIZN !!! Wara Ci od nich.Wplacalismy bo chcieliśmy. A gmina dlaczego nadal wysyła mu pieniądze skoro nie karmią i nie leczą zwierząt, pomyślałaś o tym !!!
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Ewa 2020-07-04 18:40
      Kretyn czy rodzina hycli Radys lub jakiś urzędniczyna, który podpisał umowę z mordownią bo tylko to może tłumaczyć tak idiotyczny komentarz.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2020-07-04 13:57
    Kontrole zapowiedziane lepiej nie widzieć i nie mieć kłopotów z psami.Jak można być takim skorunpowanym wstyd mi za tych ludzi
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~adam bloj 2020-07-04 10:59
    zlikwidowac te radysy wywiesc wszystkie psy oby jak najdalej to jest oswiecim dla zwierzat!!!!!
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2020-07-04 07:59
    Rączka rączkę myje :(
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~doris 2020-06-26 21:04
    ten głupkowaty uśmieszek mówi za siebie, człowiek bez właściwości, pozbawiony empatii, kto go wybrał ? wstyd dla całej gminy
    • 78%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~ala 2020-07-04 00:38
      głupawy uśmieszek dobrali ci się ludzie do 4 liter i już nie odpuszczą takie gnidy trzeba posadzić w tych klatkach
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2020-07-03 23:30
    Menda!!!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2020-07-03 08:45
    no cep, jak to inaczej nazwać, broni przestępcy!!!!!!!!!!!!!!!!! wójt broni przestępcy, jak to możliwe
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2020-07-03 08:43
    niereformowalny, przecież PIW też ma zarzuty, ludzie kogo wy wybieracie w tym Sońsku, włąściciel siedzi, syn siedzi a wójt swoje, za naszą kasę siedzi na stołku!!!!!!!!!!!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |