Ponoć w latach dziewięćdziesiątych Ciechanów kick boxingiem stał. Mieliśmy nawet kilku mistrzów na miarę ogólnopolską, europejską a nawet światową. Co się dzisiaj z nimi dzieje? Mają 25 lat więcej i pewnie wspominają tamte czasy z sentymentem. Jednak część z nich postanowiła kontynuować swoją sportową drogę i prowadzą zajęcia z tej sztuki dla mieszkańców naszego regionu. Odkopują stare znajomości a nawet szukają dawnych sportowych przyjaciół by rozwijać się dalej w tym kierunku.
Szwejkowski i Reduch wiodą w tym prym, a dokładnie to PIOTR SZWEJKOWSKI (trener 2. klasy Taekwondo i instruktor kick boxingu) i ANDRZEJ REDUCH (trener) z Ciechanowskiego Klubu Sportów Walki Szwejkowski & Reduch, który można obejrzeć TUTAJ.
Czym, jest kick boxing i czy każdy może go trenować? Do czego jest przydatny i czego uczy? I czy rzeczywiście jest to typowo męski sport...?
Proszę posłuchać dzisiejszej (czwartek, 13 stycznia) rozmowy, którą na antenie rodzimego Radia Rekord 88,7 FM (do słuchania TUTAJ) przeprowadził Maciej Dobrowolski.
Napisz komentarz
Komentarze