Przejdź do głównych treści
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do głównego menu
Facebook.com
X.com
Instagram.com
Tiktok.com
środa, 1 lipca 2026 00:43
Ułatwienia dostępności
Zaloguj się
Przełącz menu
Radio Rekord
Kontakt
Zgłoś Interwencję
Zgłoś Uwagi
Zamknij menu
CIECHANÓW
REGION
ROZMOWA RADIA REKORD
KULTURA
SPORT
Pokaż pozostałe elementy menu
Przeczytaj!
Poszukiwany za pobicie wpadł podczas kontroli w Ciechanowie
Reklama
Strona główna
Artykuły
Artykuły
Wybierz kategorię
Ciechanów
Region
Sport
Kultura
Edukacja
Na sygnale
Prawnik Radzi
Na zdrowie!
Radio Rekord Mazowsze
Giełda pracy
Styl Życia
News
Sortuj
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej czytane
Najlepiej oceniane
Filtruj
Reset
Piotr "Kraver" Pietrzykowski uczy w Ciechanowie sztuki samoobrony. Na dzisiejsze czasy może się ona bardzo przydać.
Krav Maga to dosłownie "walka w bliskim kontakcie". Jednak specjaliści twierdzą, że jest to bardziej sztuka skutecznej samoobrony. Łączy elementy boksu, judo, ju jitsu czy zapasów. Kto ją zna ponoć może czuć się bezpiecznie. Czy warto więc zgłębiać jej tajniki?
03.11.2021 15:22
Policjanci z Mławy pobili w lesie Ukraińca, znamy szczegóły
Prokuratura Rejonowa w Mławie prowadzi śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków przez dwóch mławskich funkcjonariuszy. Mężczyźni pobili w lesie Ukraińca.
03.11.2021 12:47
Złodziej samochodów uciekał na krajówce, został zatrzymany pod Płońskiem
Sceny rodem z filmów akcji miały miejsce pod Płońskiem. Policjanci zatrzymali 43-latka, który ukradł ciężarówkę.
03.11.2021 12:13
Ostatni dzień na spotkanie z Beksińskim
Zastanawiacie się czy zobaczyć jeszcze wystawę Zdzisława Beksińskiego w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze? Pospieszcie się...dziś możecie ją podziwiać po raz ostatni.
03.11.2021 11:30
Tragedia pod Nasielskiem, kierowca spłonął w aucie
Tragedia w miejscowości Mokrzyce w gminie Nasielsk. Osobowe auto uderzyło w drzewo i stanęło w płomieniach.
03.11.2021 10:58
Makabryczne zdarzenie pod Ciechanowem, ojciec zaatakował nożem swoją rodzinę
Makabryczne zdarzenie pod Ciechanowem. Podczas awantury domowej, ojciec zaatakował nożem swoją rodzinę.
03.11.2021 09:30
Krzysztof Iwulski: Stadion gminny w Jednorożcu to nasza perełka
O milionach dla gminy z Rządowego Funduszu Polski Ład, modernizacji stadionu gminnego i Statuetce Jednorożca mówił w Porannej Rozmowie Radia Rekord Krzysztof Iwulski, wójt gminy Jednorożec. Rozmawiał Krzysztof Podliński.
03.11.2021 08:44
poprzednia
1
...
1800
1801
1802
1803
1804
1805
1806
...
następna
#Wiesz Pierwszy
Poprzednie
Następne
Poszukiwany za pobicie wpadł podczas kontroli w Ciechanowie
Romanowski: "Przykro mi, że władze uciekają od odpowiedzialności"
Nowy Dwór Mazowiecki zaprasza na wakacyjne pikniki rodzinne
Festyn charytatywny dla Anety Murawskiej w Bądkowie
Pszczelarska niedziela w skansenie w Sierpcu
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Burza po słowach kardynała Krajewskiego. Proboszcz z Gołymina opublikował list otwarty
Został opublikowany wczoraj późnym wieczorem, a już kilkadziesiąt osób wyraziło pod nim swoje poparcie (liczba ta stale rośnie), kolejnych kilkadziesiąt osób zdecydowało go udostępnić na swoim profilu na Facebooku - mowa o liście otwartym do ks. kard. Konrada Krajewskiego, który napisał ks. Marek Świgoński, proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w Gołyminie pod Ciechanowem. List jest odpowiedzią na słowa, które padły podczas Jubileuszu Młodzieży. "Nie wiem, czy wiecie, ale Jezus był uchodźcą" - powiedział do zgromadzonych w Rzymie młodych Polaków, papieski jałmużnik kard. Konrad Krajewski. Duchowny odniósł się też do kwestii migrantów - "Polska dla Polaków wyklucza Jezusa" - mówił. Słowa te zostały przez wiele osób w kraju uznane za wyjątkowo krzywdzące, bo po pierwsze, Jezus nigdy nie był ani uchodźcą, ani migrantem. Po drugie, wypowiedź kardynała mocno wypacza hasło "Polska dla Polaków". Po trzecie, dotyczy narodu, który w obliczu wojny na Ukrainie zapewnił szeroko zakrojoną pomoc swoim sąsiadom. W odruchu serca, setki polskich rodzin dały już w pierwszych dniach wojny uciekającym Ukraińcom m.in. dach nad głową - i to w swoich własnych domach. Poniżej publikujemy w całości treść listu, który można znaleźć na facebookowym profilu ks. Marka Świgońskiego.
Data dodania artykułu:
03.08.2025 15:10
Liczba komentarzy artykułu:
367
[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku
Tragiczne zdarzenie na stacji kolejowej w Ciechanowie doprowadziło do całkowitego wstrzymania ruchu pociągów na jednej z najważniejszych tras w kraju. Pod kołami pociągu Pendolino relacji Gliwice - Gdynia Główna zginęła osoba postronna. Pasażerowie muszą liczyć się z ogromnymi opóźnieniami, a służby pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tej tragedii.
Data dodania artykułu:
22.02.2026 13:15
Liczba komentarzy artykułu:
1
Ciechanów ogłasza kalendarz koncertowy 2026: od Kultu po operę Moniuszki, wszystko za darmo
Dwanaście wydarzeń muzycznych w cztery miesiące, zero biletów do kupienia. Ciechanów opublikował program koncertowego sezonu wiosna-lato 2026, który startuje w majówkę i ciągnie się do końca sierpnia. Na błoniach pod Zamkiem Książąt Mazowieckich i na zamkowym dziedzińcu zagrają m.in. Kortez, Kult, Zalia, Paluch, Aga Zaryan, Kękę i Białas. Do tego 200-osobowa obsada operowa w sierpniowy weekend.
Data dodania artykułu:
23.03.2026 13:30
"Dywizja rośnie w siłę". Generał dywizji Norbert Iwanowski podsumowuje kluczowe inwestycje i plany rozwoju tego związku taktycznego
Ciechanowskie koszary były centrum obchodów święta 1 Dywizji Piechoty Legionów. To nie tylko uroczysty apel apeli i odznaczenia, ale też moment na podsumowanie trzech lat intensywnej pracy nad budową struktur, które mają stać się filarem bezpieczeństwa we wschodniej Polsce. Generał dywizji Norbert Iwanowski w szczerej rozmowie odsłania kulisy formowania jednostki, budowy infrastruktury i wdrażania nowoczesnego uzbrojenia.
Data dodania artykułu:
17.02.2026 10:45
Ciechanów. 7 osób zatrzymanych w związku z zaginięciem młodego mężczyzny
Ciechanowscy policjanci prowadzą intensywne działania w związku z zaginięciem 23-letniego mieszkańca Ciechanowa. Zaginiony ostatni raz kontaktował się z rodziną w miniony wtorek (31.03).
Data dodania artykułu:
07.04.2026 15:47
Tragedia w garażu. Zatruli się czadem
Nie żyje jeden z dwóch mężczyzn, którzy w garażu dogrzewali się nagrzewnicą olejową. Do zdarzenia doszło w czwartek w miejscowości Wielodróż w gminie Przasnysz.
Data dodania artykułu:
06.02.2026 11:45
Stracił panowanie nad BMW i uderzył w dom. 18-latek ranny po wieczornym zdarzeniu
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w piątkowy wieczór (7 listopada) w Grzybowie. Młody kierowca stracił panowanie nad BMW, przejechał przez ogrodzenie i uderzył w budynek. 18-latek został przewieziony do szpitala.
Data dodania artykułu:
07.11.2025 19:48
Liczba komentarzy artykułu:
1
Postrzelono 45-latka. Szok w Ciechanowie
Dramatyczne sceny rozegrały się w niedzielny wieczór w Ciechanowie. 45-letni mężczyzna został postrzelony w centrum miasta. Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala, a policja prowadzi intensywne działania w celu ujęcia sprawcy.
Data dodania artykułu:
03.08.2025 22:45
Dziecko z szuflady już po operacji. Matka i babka rodzącej z zarzutami
Zarzut pomocnictwa do usiłowania zabójstwa usłyszały matka i babka rodzącej 25-latki. Ojciec kobiety został przesłuchany w charakterze świadka. Samej rodzącej, ze względu na stan jej zdrowia, nie udało się na ten moment przesłuchać - ustaliło Radio Rekord Mazowsze.
Data dodania artykułu:
02.02.2026 09:49
Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem
Siedem osób zostało zatrzymanych w związku z zaginięciem 23-letniego mieszkańca Ciechanowa, a prokuratura wszczęła śledztwo w kierunku pozbawienia wolności połączonego ze szczególnym udręczeniem. Śledczy badają sprawę pod kątem bezpośredniego narażenia mężczyzny na utratę życia lub ciężki uszczerbek na zdrowiu. Młody mężczyzna po raz ostatni kontaktował się z rodziną 31 marca 2026 roku, a w akcję poszukiwawczą zaangażowano psy tropiące oraz drony.
Data dodania artykułu:
08.04.2026 12:42
Liczba komentarzy artykułu:
1
Reklama