Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
Reklama

Śmierć w pociągu. Tragedia rozegrała się dziś na ciechanowskiej stacji PKP

Policja z Ciechanowa poinformowała o tragedii, która rozegrała się dziś na stacji PKP. Nie żyje kobieta, zasłabła w pociągowej toalecie.
Śmierć w pociągu. Tragedia rozegrała się dziś na ciechanowskiej stacji PKP

Źródło: fot. wikimapia.org

Zgłoszenie z informacją, że na dworcu PKP w pociągu relacji Bielsko-Biała-Gdynia Główna, w toalecie zasłabła kobieta, wpłynęło do ciechanowskiej komendy dziś o godzinie 12.40.

- Na miejsce zostały skierowane służby ratownicze. Policjanci ustalili, że u 59-letniej kobiety doszło do zatrzymania czynności życiowych, pomimo reanimacji niestety kobieta zmarła. Na miejscu trwają czynności procesowe z udziałem prokuratora, celem ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia - wyjaśnia młodsza aspirant Magda Zarembska.

Ruch pociągów niedługo zostanie wznowiony.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze