Kilka dni temu policjanci z płońskiej komendy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, realizowali działania na terenie gminy Baboszewo. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że 21-latek ma w mieszkaniu narkotyki.
Jak informuje kom. Kinga Drężek-Zmysłowska: - W czasie przeszukania domu młodego mężczyzny, w jego pokoju, w szufladach biurka, kryminalni znaleźli kilka pudełek, torebek strunowych i zawiniątek z folii aluminiowej z zawartością różnych substancji, m. in. białego proszku, suszu roślinnego, kryształków i "plasteliny". Wstępne badanie wykazało, że jest to: amfetamina, marihuana, mefedron i haszysz. Dodatkowo na podłodze w pokoju 21-latka znajdowało się 5 foliowych toreb z rosnącymi w nich grzybami, słoiki z już zasuszonymi oraz nawozy do ich uprawy. Mieszkaniec gminy Baboszewo przyznał, że są to grzyby halucynogenne. Grzybnie zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy i wysłane do specjalistycznych badań laboratoryjnych.
Zatrzymany młody mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych. Grozi mu do 3 lat więzienia.
- Wkrótce 21-latek może usłyszeć kolejne zarzuty. Jest to zależne od wyniku badań laboratoryjnych pozostałych substancji - wyjaśnia komisarz Drężek-Zmysłowska.







![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze