Czy mają czego? A może miniony rok nie był w powiecie mławskim tak różowy jak by się mogło wydawać? Nikt inny nie odpowie na te pytania lepiej niż wtorkowy (18 stycznia) gość Macieja Dobrowolskiego. Starosta Mławski - JERZY RAKOWSKI gościł w samo południe na antenie rodzimego Radia Rekord, którego nie tylko w Mławie można słuchać na 88,7 FM ale i TUTAJ.

Jak poradzono sobie w powiecie mławskim z koronawirusem i jak szykują się tam na kolejne fale? Jaki był miniony rok dla naszego gościa i dla Jego powiatu? Co udało się zrobić i z czego w Starostwie są dumni? Co mławian czeka w nowym roku? No i wreszcie co Pan Starosta chciałby zrobić z pewnym jednym milionem...?
Proszę posłuchać i się przekonać.







![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze