Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
Reklama

Metamorfoza szatni na ciechanowskim basenie

Na basenie MOSiR przy ul. 17 Stycznia zmodernizowano szatnie damskie, męskie, rodzinne i te, z których korzystają ratownicy - poinformował ciechanowski ratusz.
Metamorfoza szatni na ciechanowskim basenie

Źródło: fot. UM Ciechanów / na podstawie umciechanow.pl

Remont szatni to kolejny etap prac zrealizowanych przez miasto na krytej pływalni MOSiR. Prace przeprowadzone w ostatnich tygodniach w pierwszej kolejności objęły ściany i podłogi. Zniknęły stare, zużyte szafki zamykane na kluczyki, a na ich miejsce zamontowano 160 nowoczesnych, podwójnych szafek otwieranych na czytnik umieszczony w pasku na rękę. Instalacja systemu elektronicznego dostępu do szafek wymagała wykonania okablowania, montażu magistrali komunikacyjnej, podłączenia i konfiguracji - informuje ratusz.

- Przebieralnie w nowej formule gwarantują komfort i bezpieczeństwo. Nowe szatnie w połączeniu z wyremontowaną w ubiegłym roku strefą pryszniców z pewnością są ważnym elementem, który może zachęcić mieszkańców i przyjezdnych do odwiedzenia ciechanowskiej krytej pływalni - powiedział prezydent Krzysztof Kosiński.

Poza unowocześnieniem strefy przebieralni i pryszniców kryta pływalnia w Ciechanowie zyskała też nową windę. Można nią wjechać na wszystkie poziomy pomieszczeń budynku. Dzięki temu miejsce jest przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, które korzystają z basenu m.in. w celach rehabilitacyjnych.

Natryski i sanitariaty przeszły metamorfozę w ubiegłym roku.


Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze