Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
ReklamaCentrum Ruchu Eskulap

Noworoczny grafik miejskiego miejskiego lodowiska

Od wtorku 7 grudnia możecie korzystać z miejskiej ślizgawki przed halą MOSiR przy 17 Stycznia. Czy z lodowiska będzie można skorzystać również w Sylwestra i Nowy Rok? Sprawdźcie!
Noworoczny grafik miejskiego miejskiego lodowiska

Źródło: Fot. UM Ciechanów

Lodowisko w Ciechanowie zostało otwarte we wtorek 7 grudnia o godzinie 14.00. Na miejscu można wypożyczać łyżwy, mniej zaawansowani mogą skorzystać ze wsparcia pingwinków - informuje ciechanowski ratusz.

Lodowisko w tygodniu otwarte jest w  poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki od 8.00 do 21.30, w środy od 8.00 do 19.30 oraz  soboty i niedziele od 10.00 do 21.30. Miejskie lodowisko w najbliższych dniach będzie otwarte zgodnie z poniższym harmonogramem.

W Sylwestra z miejskiej ślizgawki możecie korzystać od 8.00 do 14.00. 1 stycznia (Nowy Rok) ciechanowskie lodowisko będzie czynne od 14.00 do 21.30.
 

Przerwy techniczne, pozwalające na utrzymanie odpowiedniej jakości tafli odbywają się cyklicznie, jak w latach ubiegłych.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze