Starosta Krzysztof Bieńkowski odebrał wyróżnienie i nagrodę wczoraj podczas Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich w obecności starostów z całej Polski. Powiat utrzymał miejsce na podium mimo negatywnej sytuacji gospodarczej związanej z pandemią. Nagrodą jest darmowa publikacja w czasopiśmie specjalistycznym "Rynek Iwestycji", gdzie powiat będzie mógł zaprezentować się potencjalnym inwestorom.
- Nagroda jest moim zdaniem docenieniem starań całej drużyny Powiatu Przasnyskiego. Wszyscy na nią pracowali, zarówno Zarząd Powiatu, Rada Powiatu, Starostwo jak i jednostki organizacyjne Powiatu. Dziękuję wszystkim za ciężką pracę i starania, by inwestować i poprawiać obsługę dla naszych mieszkańców, bo to właśnie przyniosło nam sukces - czytamy we wpisie starosty Bieńkowskiego na Facebooku.
Gratulacje od zespołu CoZaDzien.pl i Radia Rekord 88,7 FM!







![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze