Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
poniedziałek, 21 lipca 2025 17:09
Reklama Mazowiecka Izba Gospodarcza - CZD Ciechanów

Śmierć na torowisku

Śmierć na miejscu poniósł 34-letni mężczyzna, który wtargnął na torowisko, wprost pod nadjeżdżający pociąg towarowy. Do zdarzenia doszło w sobotę około 2 w nocy.
Śmierć na torowisku

Źródło: fot.pixabay, OSP Sońsk

-Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia do którego doszło w dniu 5 czerwca br. ok. godz 02:05 w m. Gołotczyzna. Na szlaku kolejowym 34-letni mężczyzna rzucił się pod pociąg towarowy relacji Warszawa - Gdynia. Poniósł śmierć na miejscu- wyjaśnia podkom. Bożena Kuklak z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, mężczyzna był uczestnikiem przyjęcia weselnego, podczas którego doszło do rodzinnej kłótni. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Ciechanowie.


Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAnuluj długi
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat