Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
Reklama Czarno Białe sprzątanie profesjonalne

Dyr. Cezary Chodkowski - ciechanowski WORD o(d)żywa?

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego - gdy mijamy ich ciechanowski lub mławski plac egzaminacyjny, to przeważnie albo wracają różne wspomnienia, albo zastanawiamy się czy (następnym razem) damy radę? Przecież przez "machinę" tej instytucji musi przejść każdy kierowca – i jak dotąd nie było taryfy ulgowej.
Dyr. Cezary Chodkowski - ciechanowski WORD o(d)żywa?

Źródło: Źródło zdjęć: redakcja, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechanowie - Facebook

A jak w dobie pandemii funkcjonuje rodzimy WORD? Miedzy innymi o tym, dzisiaj (w czwartek, 25 marca) w samo południe na antenie Radia Rekord 88,7 FM Maciej Dobrowolski rozmawiał z CEZARYM CHODKOWSKIM – dyrektorem Ośrodka. Była mowa zarówno o ostatnich dwunastu miesiącach – czy i jak wpłynęły na kondycję placówki, ile egzaminów obyło się i jaka jest różnica w stosunku do ilości egzaminów w roku 2019-ym? No i clue sprawy - czy egzaminatorzy w tych trudnych czasach patrzą przychylniejszym, niż dotychczas, okiem? A może wręcz przeciwnie?

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechanowie

Nasz dzisiejszy gość opisał także ze szczegółami jak bardzo zmieniły się zasady bezpiecznego przeprowadzania egzaminów w dobie COVID-u i, być może, uchylił rąbka tajemnicy, który z kilkunastu wordowskich egzaminatorów jest najsurowszy?

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Anonim 25.03.2021 20:17
Panie Dyrektorze, bardzo dziękuję za rozmowe. Życzę Panu, Zespołowi WORD-u i nam wszystkim powrotu do normalności - jak najszybszego.

ReklamaAnuluj długi
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat