O m.in padłych gołębiach i królikach Stowarzyszenie Pies i Spółka dowiedziało się dzięki anonimowemu zgłoszeniu.
-Pan, który posiadał te zwierzaki przetrzymywał je w warunkach urągających humanitarnemu traktowaniu zwierząt. Niestety część zwierząt padła, część była w stanie bezpośredniego zagrożenia życia. Zgłoszenie otrzymaliśmy od osoby, która poinformowała nas, że ma podejrzenie o znęcaniu się nad zwierzętami. Na posesję mieszkańca gminy Ciechanów weszliśmy razem z policją. My do swojego azylu przyjęliśmy dwa króliki i kota. Pies trafił do Schroniska dla zwierząt bezdomnych w Pawłowie. Króliki i kot zostały zbadane i nakarmione ponieważ były bardzo chude i w złym stanie ogólnym. Cieszymy się z tego wyroku i cieszymy się, że mogliśmy tym zwierzakom pomóc- powiedziała w rozmowie z naszym portalem Ilona Kowalska, wiceprezes ciechanowskiego Stowarzyszenia Pies i Spółka.
Wyrok skazujący mieszkańca gminy Ciechanów orzekł Sąd Rejonowy w Ciechanowie. Skazany mężczyzna w ramach 4 miesięcy pozbawienia wolności będzie musiał wykonać nieodpłatnie kontrolowane prace na cel społeczny w wymiarze 30 godzin miesięcznie.



![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)











Napisz komentarz
Komentarze