Szkolne Koło z Mławy współpracuje z Zakładem Opiekuńczo – Leczniczym w Kraszewie Czubakach, w którym dzięki zorganizowanej zbiórce książek utworzono bibliotekę. Wolontariusze podjęli stałą współpracę, która polega między innymi na cyklicznych odwiedzinach i czytaniu książek dzieciom z hospicjum.
- Nagrodzeni to ludzie, którzy pracują bez rozgłosu. Nie czekają na oklaski i słowa uznania. Jednak w pełni na nie zasługują - powiedział marszałek Adam Struzik.
Nominowani do konkursu mogli być zarówno pojedynczy wolontariusze, jak i grupy czy całe rodziny. Kandydatów mogły zgłaszać: organizacje pozarządowe, grupy samopomocowe, instytucje państwowe i samorządowe, a także podmioty, które realizują program wolontariatu prawniczego czy też osoby fizyczne korzystające z pomocy wolontariuszy. Możliwe było również zgłoszenie własnej kandydatury. Jeden podmiot mógł wskazać od 1 do 5 kandydatur.





![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)









Napisz komentarz
Komentarze