Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowie jutro będzie obchodzić Jubileusz 115-lecia. Uroczystości odbędą się jutro o godzinie 12:00 przed Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie. O programie wydarzenia opowiedziała nam Anna Wodzyńska, sekretarz Zarządu OSP w Ciechanowie.
"Gościnnie wystąpią oprócz Orkiestry Ciechanowskiej, Orkiestra Dęta Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Glinojecku i Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Grajewie. Uroczystość wzbogacą stoiska Kół Gospodyń Wiejskich, gdzie będzie można spróbować wyrobów kulinarnych poszczególnych kół, nabyć rękodzieło oraz wyroby garmażeryjne Kół Gospodyń Wiejskich"
Wsparcie finansowe Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowie docenił również Prezydent Ciechanowa, Krzysztof Kosiński.
"Wsparcie dla działania muzyków orkiestry, która posiada wieloletnią tradycję i jest wizytówką Ciechanowa stało się dla nas pewnym standardem, ale wyjątkowo cieszy wsparcie, którego udzielił nam Kuba. Już kolejny raz udowodnił, że jest człowiekiem wielkiej wrażliwości, a równocześnie wspiera młodych ludzi z muzyczną pasją ".
Uroczystości odbędą się pod honorowym patronatem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Macieja Wąsika i Joanny Potockiej-Rak, Starosty Powiatu Ciechanowskiego.







![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze