Spotkanie ma charakter otwarty, co oznacza, że każdy mieszkaniec może przyjść, posłuchać wystąpienia i osobiście zadać pytanie jednemu z najważniejszych polityków w kraju.
Rozmowa o regionie i kraju
Wizyta wicemarszałka Sejmu w powiecie makowskim to część szerszej aktywności polityków Lewicy, którzy stawiają na bezpośredni kontakt z wyborcami poza największymi metropoliami. Spotkanie zaplanowano w miejscu doskonale znanym lokalnej społeczności - ugości ich Dom Weselny Monika przy ulicy Duńskiego Czerwonego Krzyża 29.
Polityk ma poruszyć tematy dotyczące zarówno bieżącej sytuacji w parlamencie, jak i spraw lokalnych, które dotykają mieszkańców Mazowsza. Formuła otwartego mikrofonu pozwala na poruszenie kwestii często pomijanych w ogólnopolskich debatach, od infrastruktury po codzienne koszty utrzymania.
Szczegóły organizacyjne
Organizatorzy podkreślają, że nie obowiązują wcześniejsze zapisy ani wejściówki. Sala będzie dostępna dla wszystkich chętnych, którzy chcą dowiedzieć się, jakie plany ma formacja na nadchodzące miesiące.
Data: 22 kwietnia 2026 (środa)
Godzina: 17:00
Miejsce: Maków Mazowiecki, ul. Duńskiego Czerwonego Krzyża 29
Dla osób interesujących się lokalną polityką to rzadka okazja, by skonfrontować swoje opinie z liderem ugrupowania współtworzącego koalicję rządzącą.








![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze