Na co dzień, spoglądając na zieleń w parku czy rośliny porastające przydrożne rowy, widzimy jedynie „trawę”. Tymczasem, gdy przyjrzymy się uważniej, odkryjemy niezwykłe bogactwo gatunków – nie tylko traw, lecz również wielu innych interesujących roślin.
25 lipca Park Nauki Torus w Ciechanowie zaprasza dzieci na ciekawe zajęcia. Ich uczestnicy skupią się na roślinach zielnych i nauczą patrzeć na przyrodę oczami przyrodnika. Sprawdzą też, jakich innych mieszkańców – poza roślinami – można znaleźć na tych niewielkich, zielonych skrawkach terenu.
W planie są uważne obserwacje, odgrywanie roli „detektywów roślinnych” oraz odrobina szkicowania.
Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku od 10 do 13 lat. Wstęp bezpłatny.
Zapisy pod numerem telefonu 23 674 93 13.







![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze