Jego samochód zderzył się z Toyotą, prowadzoną przez 55-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego. Poszkodowany kierowca Opla został niezwłocznie przetransportowany do szpitala.
Do zdarzenia doszło około godziny 15:00. Na miejsce natychmiast przybyły służby ratunkowe, w tym policja i karetka pogotowia. Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku i rozpoczęli dochodzenie, mające na celu ustalenie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.
Reklama
Wypadek w Ciechanowie! Kierowca Opla trafił do szpitala po zderzeniu z Toyotą
W Ciechanowie, na skrzyżowaniu ulic Mleczarskiej i Tysiąclecia, doszło do wypadku drogowego, w którym ucierpiał 64-letni kierowca Opla.
- 30.01.2025 21:37

Źródło: KPP Ciechanów, fot. Policja Ciechanów
Reklama






![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze