

Załoga poprowadziła żaglowiec do bezpiecznej przystani. Koncert szant w Ciechanowie już za nami [fotorelacja]
Miniony piątkowy wieczór (19 lipca) należał do Załogi Szklanego Jasia i pasażerów ich żaglowca. Razem płynęli przez morza i oceany. Zobaczcie zdjęcia w galerii.
- 21.07.2024 20:15
![Załoga poprowadziła żaglowiec do bezpiecznej przystani. Koncert szant w Ciechanowie już za nami [fotorelacja] Załoga poprowadziła żaglowiec do bezpiecznej przystani. Koncert szant w Ciechanowie już za nami [fotorelacja]](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/xl-zaloga-poprowadzila-zaglowiec-do-bezpiecznej-przystani-koncert-szant-w-ciechanowie-juz-za-nami-fot-1749744807.jpg)
Źródło: fot. Agnieszka Milewska RRM
Reklama






![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze