W wyemitowanej w czwartek "Rozmowie Dnia" Radia Łódź i TVP3 szef rządu zapewnił że po raz drugi polska gospodarka nie zostanie zamknięta z powodu pandemii koronawirusa. - Chcę podkreślić, że od początku września dzieci i młodzież wracają do szkoły. Na początku października studenci wracają na uczelnie. To jest pewna decyzja - zapowiedział Morawiecki.
Premier dodał, że w przypadku gdyby koronawirus zaatakował ponowne na jesieni, to rząd ma dużo więcej doświadczeń i nie zamierza zamykać gospodarki w takim stopniu, jak do tej pory. Jednocześnie premier zaapelował o dalsze dystansowanie się, dezynfekcję, mycie rąk i noszenie maseczek.







![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze