Po przeprowadzeniu postępowania konkursowego wyłoniono dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Od 1 września zostanie nim Marcin Stępień, który był jedynym kandydatem na to stanowisko. W szkole pracuje od 2002 roku.
- Jego kandydatura została zaakceptowana przez komisję konkursową 24 sierpnia. W postępowaniu wpłynęła jedna oferta. Wynik konkursu został zatwierdzony przez prezydenta miasta. Nowy dyrektor będzie pełnił funkcję przez 5 lat od 1 września 2023 - podaje ratusz.
Do 31 sierpnia obowiązki dyrektora pełni Arkadiusz Chełmiński.







![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze