Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
Reklama Mazowiecka Izba Gospodarcza - CZD Ciechanów

Nowe kamery monitoringu miejskiego w Przasnyszu

W Przasnyszu kolejne dwa punkty zyskały kompleksowy monitoring miejski wpięty do Centrum Monitorowania Miastem. Łącznie to już ponad 100 kamer
Nowe kamery monitoringu miejskiego w Przasnyszu

Źródło: Przasnysz/Facebook

Mieszkańcy ul.Pukiańca i ul.Marii Curie-Skłodowskiej zgłosili poprzez radnego Piotra Kołakowskiego konieczność montażu kamer w ich okolicy.
 
Radny Miejski zawnioskował o ulokowanie urządzeń i od dziś śledzą każdy ruch w okolicy. Na ul.Pukiańca kamery będą dodatkowo za zadanie miały zapis obrazu aut, które z (wyjaśnień mieszkańców) znacząco przekraczają prędkość.- poinformował w mediach społecznościowych Urząd Miasta Przasnysz.
 
System Centrum Monitorowania Miastem to już ponad 100 kamer w miejscach wskazanych przez Radnych Miejskich i Policję

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze