Jak informuje mł.kpt. Damian Kołpaczyński z ciechanowskiej straży pożarnej, informacja o pożarze dodarła do ciechanowskiej komendy o godzinie 7:38. Początkowo zgłoszenie dotyczyło zadymienia budynku wielorodzinnego przy ul. Armii Krajowej. Po dojeździe na miejsce strażaków okazało się że w jednym z mieszkań doszło do pożaru.
-W trakcie akcji gaśniczej w mieszkaniu odnaleziono dwie osoby w wieku ok. 86lat - bez funkcji życiowych. Pomimo podjętej resuscytacji krążeniowo-oddechowej małżeństwa seniorów nie udało się uratować- poinformował rzecznik ciechanowskiej straży pożarnej.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w mieszkaniu doszło do zwarcia instalacji elektrycznej. Na miejscu wciąż pracuje policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ciechanowie.







![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze