Przejdź do głównych treści
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do głównego menu
Facebook.com
X.com
Instagram.com
Tiktok.com
poniedziałek, 29 czerwca 2026 00:47
Ułatwienia dostępności
Zaloguj się
Przełącz menu
Radio Rekord
Kontakt
Zgłoś Interwencję
Zgłoś Uwagi
Zamknij menu
CIECHANÓW
REGION
ROZMOWA RADIA REKORD
KULTURA
SPORT
Pokaż pozostałe elementy menu
Przeczytaj!
Muzeum Szlachty Mazowieckiej ustanowiło nagrodę „Sarmata". Kandydata zgłosi niemal każdy
Sesja Rady Powiatu Ciechanowskiego. Budżet, raporty sanitarne i skarga na komisję
Prezydent nagrodził najlepszych uczniów
Inspektorzy ITD sprawdzają autokary z dziećmi. Rodzice mogą sami zgłosić pojazd
Zabójstwo Mai z Mławy: prokuratura potwierdza, biegli nie podważają poczytalności Bartosza G.
Reklama
Strona główna
Artykuły
Artykuły
Wybierz kategorię
Ciechanów
Region
Sport
Kultura
Edukacja
Na sygnale
Prawnik Radzi
Na zdrowie!
Radio Rekord Mazowsze
Giełda pracy
Styl Życia
News
Sortuj
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej czytane
Najlepiej oceniane
Filtruj
Reset
Ciechanowska Radna domaga się budowy nowego skrzyżowania
Radna Rady Miasta Ciechanów Edyta Rzeplińska-Filipowicz domaga się budowy nowego skrzyżowania w jednej z ciechanowskich ulic. Powodem ma być uspokojenie ruchu w tej części miasta.
13.12.2021 09:16
Jacek Świderski: Budżet gminy Stupsk będzie zrównoważony, bez fajerwerków
O przebudowanej ulicy Nadrzecznej w Konopkach, renowacji zbiornika wodnego w Wyszynach Kościelnych i budżecie na przyszły rok mówił w Porannej Rozmowie Radia Rekord Jacek Świderski, wójt gminy Stupsk. Rozmawiał Krzysztof Podliński.
13.12.2021 08:15
W przasnyskiej podstawówce wybudowana została ścianka wspinaczkowa
Zakończyła się budowa ścianki wspinaczkowej w Szkole Podstawowej nr 3 - poinformował przasnyski ratusz.
13.12.2021 07:48
OSP Kraszewo z nowym wozem, trafi do strażaków jeszcze w tym roku
Jeszcze w tym roku do OSP Kraszewo trafi nowy wóz strażacki. Gmina Ojrzeń pozyskała na ten cel dofinansowanie.
13.12.2021 07:35
Zaginął 14-latek z Ciechanowa. AKTUALIZACJA!
Ciechanowska policja prowadzi poszukiwania za zaginionym 14-letnim Michałem Szwejk, mieszkańcem Ciechanowa.
10.12.2021 16:04
Zamaskowani mężczyźni okradli sklep! Policja na tropie jednego sprawcy
Sprawcy włamali się przez drzwi wejściowe. Ukradli ponad 900 paczek papierosów różnych marek. Zabrali także pozostawione w kasie pieniądze - informuje mławska policja.
10.12.2021 13:51
Skorzystaj z bezpłatnego internetu w Ciechanowie, kilkanaście nowych punktów dostępu na terenie miasta
W mieście zainstalowano 13 punktów dostępu do bezpłatnego internetu - poinformował ciechanowski ratusz.
10.12.2021 13:01
poprzednia
1
...
1751
1752
1753
1754
1755
1756
1757
...
następna
#Wiesz Pierwszy
Poprzednie
Następne
Aparat w dłoń! Wakacyjne warsztaty fotograficzne dla młodzieży w Raciążu
Muzeum Szlachty Mazowieckiej ustanowiło nagrodę „Sarmata". Kandydata zgłosi niemal każdy
Sesja Rady Powiatu Ciechanowskiego. Budżet, raporty sanitarne i skarga na komisję
Materiał partnera - UM Ciechanów
Prezydent nagrodził najlepszych uczniów
Inspektorzy ITD sprawdzają autokary z dziećmi. Rodzice mogą sami zgłosić pojazd
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Burza po słowach kardynała Krajewskiego. Proboszcz z Gołymina opublikował list otwarty
Został opublikowany wczoraj późnym wieczorem, a już kilkadziesiąt osób wyraziło pod nim swoje poparcie (liczba ta stale rośnie), kolejnych kilkadziesiąt osób zdecydowało go udostępnić na swoim profilu na Facebooku - mowa o liście otwartym do ks. kard. Konrada Krajewskiego, który napisał ks. Marek Świgoński, proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w Gołyminie pod Ciechanowem. List jest odpowiedzią na słowa, które padły podczas Jubileuszu Młodzieży. "Nie wiem, czy wiecie, ale Jezus był uchodźcą" - powiedział do zgromadzonych w Rzymie młodych Polaków, papieski jałmużnik kard. Konrad Krajewski. Duchowny odniósł się też do kwestii migrantów - "Polska dla Polaków wyklucza Jezusa" - mówił. Słowa te zostały przez wiele osób w kraju uznane za wyjątkowo krzywdzące, bo po pierwsze, Jezus nigdy nie był ani uchodźcą, ani migrantem. Po drugie, wypowiedź kardynała mocno wypacza hasło "Polska dla Polaków". Po trzecie, dotyczy narodu, który w obliczu wojny na Ukrainie zapewnił szeroko zakrojoną pomoc swoim sąsiadom. W odruchu serca, setki polskich rodzin dały już w pierwszych dniach wojny uciekającym Ukraińcom m.in. dach nad głową - i to w swoich własnych domach. Poniżej publikujemy w całości treść listu, który można znaleźć na facebookowym profilu ks. Marka Świgońskiego.
Data dodania artykułu:
03.08.2025 15:10
Liczba komentarzy artykułu:
367
[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku
Tragiczne zdarzenie na stacji kolejowej w Ciechanowie doprowadziło do całkowitego wstrzymania ruchu pociągów na jednej z najważniejszych tras w kraju. Pod kołami pociągu Pendolino relacji Gliwice - Gdynia Główna zginęła osoba postronna. Pasażerowie muszą liczyć się z ogromnymi opóźnieniami, a służby pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tej tragedii.
Data dodania artykułu:
22.02.2026 13:15
Liczba komentarzy artykułu:
1
Ciechanów ogłasza kalendarz koncertowy 2026: od Kultu po operę Moniuszki, wszystko za darmo
Dwanaście wydarzeń muzycznych w cztery miesiące, zero biletów do kupienia. Ciechanów opublikował program koncertowego sezonu wiosna-lato 2026, który startuje w majówkę i ciągnie się do końca sierpnia. Na błoniach pod Zamkiem Książąt Mazowieckich i na zamkowym dziedzińcu zagrają m.in. Kortez, Kult, Zalia, Paluch, Aga Zaryan, Kękę i Białas. Do tego 200-osobowa obsada operowa w sierpniowy weekend.
Data dodania artykułu:
23.03.2026 13:30
"Dywizja rośnie w siłę". Generał dywizji Norbert Iwanowski podsumowuje kluczowe inwestycje i plany rozwoju tego związku taktycznego
Ciechanowskie koszary były centrum obchodów święta 1 Dywizji Piechoty Legionów. To nie tylko uroczysty apel apeli i odznaczenia, ale też moment na podsumowanie trzech lat intensywnej pracy nad budową struktur, które mają stać się filarem bezpieczeństwa we wschodniej Polsce. Generał dywizji Norbert Iwanowski w szczerej rozmowie odsłania kulisy formowania jednostki, budowy infrastruktury i wdrażania nowoczesnego uzbrojenia.
Data dodania artykułu:
17.02.2026 10:45
Ciechanów. 7 osób zatrzymanych w związku z zaginięciem młodego mężczyzny
Ciechanowscy policjanci prowadzą intensywne działania w związku z zaginięciem 23-letniego mieszkańca Ciechanowa. Zaginiony ostatni raz kontaktował się z rodziną w miniony wtorek (31.03).
Data dodania artykułu:
07.04.2026 15:47
Tragedia w garażu. Zatruli się czadem
Nie żyje jeden z dwóch mężczyzn, którzy w garażu dogrzewali się nagrzewnicą olejową. Do zdarzenia doszło w czwartek w miejscowości Wielodróż w gminie Przasnysz.
Data dodania artykułu:
06.02.2026 11:45
Stracił panowanie nad BMW i uderzył w dom. 18-latek ranny po wieczornym zdarzeniu
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w piątkowy wieczór (7 listopada) w Grzybowie. Młody kierowca stracił panowanie nad BMW, przejechał przez ogrodzenie i uderzył w budynek. 18-latek został przewieziony do szpitala.
Data dodania artykułu:
07.11.2025 19:48
Liczba komentarzy artykułu:
1
Postrzelono 45-latka. Szok w Ciechanowie
Dramatyczne sceny rozegrały się w niedzielny wieczór w Ciechanowie. 45-letni mężczyzna został postrzelony w centrum miasta. Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala, a policja prowadzi intensywne działania w celu ujęcia sprawcy.
Data dodania artykułu:
03.08.2025 22:45
Dziecko z szuflady już po operacji. Matka i babka rodzącej z zarzutami
Zarzut pomocnictwa do usiłowania zabójstwa usłyszały matka i babka rodzącej 25-latki. Ojciec kobiety został przesłuchany w charakterze świadka. Samej rodzącej, ze względu na stan jej zdrowia, nie udało się na ten moment przesłuchać - ustaliło Radio Rekord Mazowsze.
Data dodania artykułu:
02.02.2026 09:49
Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem
Siedem osób zostało zatrzymanych w związku z zaginięciem 23-letniego mieszkańca Ciechanowa, a prokuratura wszczęła śledztwo w kierunku pozbawienia wolności połączonego ze szczególnym udręczeniem. Śledczy badają sprawę pod kątem bezpośredniego narażenia mężczyzny na utratę życia lub ciężki uszczerbek na zdrowiu. Młody mężczyzna po raz ostatni kontaktował się z rodziną 31 marca 2026 roku, a w akcję poszukiwawczą zaangażowano psy tropiące oraz drony.
Data dodania artykułu:
08.04.2026 12:42
Liczba komentarzy artykułu:
1
Reklama