Nikt nie nie został ranny. W domu po wybuchu gazu na razie nie można mieszkać
Wypadły okna, a w domu ze względu na naruszenie konstrukcji nie da się na razie mieszkać. Prawdopodobnie nieszczelność instalacji gazowej przyczyniła się do wybuchu. W czasie eksplozji, była tam pięcioosobowa rodzina.
27.02.2022 16:49