Policjanci z grupy SPEED w miniony piątek (17 marca) w miejscowości Opinogóra Górna zatrzymali 39-letniego kierowcę bmw, który przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 68 km/h.
- Funkcjonariusze zatrzymali kierowcy prawo jazdy na 3 miesiące. Ponadto 39-letni mieszkaniec powiatu płońskiego otrzymał mandat w wysokości 2 tys. złotych, a do jego konta zostało dopisanych 14 punktów karnych - poinformowała mł. asp. Magda Zarembska.
Policja apeluje o rozsądek za kierownicą.







![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze