W sobotę 11 marca w Szulmierzu policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Skoda, którym kierowała 52-letnia mieszkanka powiatu ciechanowskiego. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta ma ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Kolejny nietrzeźwy kierujący został zatrzymany w minioną niedzielę w Nużewku.
- 45-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego kierował bmw mając w organizmie prawie 3 promile alkoholu - wyjaśnia aspirant sztabowa Magda Zarembska.
Kobieta i mężczyzna stracili prawo jazdy. Grozi im do 2 lat więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka nawiązka.







![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze