Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
poniedziałek, 3 listopada 2025 23:56
Reklama

Droga pod wiaduktem ulicy Mleczarskiej do remontu?

Radny Rady Miasta Ciechanów Michał Rząsiński domaga się utwardzenia drogi pod wiaduktem ulicy Mleczarskiej.
Droga pod wiaduktem ulicy Mleczarskiej do remontu?

Źródło: Fot. UM Ciechanów

Radny Rady Miasta Ciechanów Michał Rząsiński w imieniu mieszkańców Ciechanowa zwrócił się do Urzędu Miasta z prośbą o utwardzenie drogi znajdującej się pod wiaduktem ulicy Mleczarskiej. Droga prowadzi w kierunku garaży oraz miejsc zamieszkania mieszkańców ul. Osada Fabryczna w Ciechanowie.

-Jest to teren bez sukcesywnej poprawy jakości nawierzchni, a mimo wszystko stanowi ważny szlak komunikacyjny dla osób zamieszkujących ww. osiedle, do którego przynależy bardzo duża ilość zabudowań wielorodzinnych. Sporo w nim dziur
i zniszczeń co naraża poruszające się tam pojazdy na zniszczenia. Bardzo proszę o zbadanie sprawy i podjęcie stosownych działań.- czytamy w treści złożonej interpelacji.

-W odpowiedzi Urząd Miasta Ciechanów poinformował, że Gmina Miejska Ciechanów nie jest właścicielem działek na których znajduje się droga dojazdowa od strony ul. Mleczarskiej. Właścicielem ww. działek jest Skarb Państwa, a użytkownikiem wieczystym działki PLK Polskie Linie Kolejowe S.A.- poinformowała w odpowiedzi Iwona Kowalczuk, Zastępca Prezydenta Ciechanowa.

Jak dowiedział się nasz portal Radny Rady Miasta Ciechanów Michał Rząsiński w najbliższym czasie oficjalne pismo w tej sprawie skieruje do PLK Polskie Linie Kolejowe S.A.

Sprawa remontu do najprostszych nie należy. Drugi odcinek tej drogi ma kilkudziesięciu właścicieli prywatnych.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze