Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
ReklamaCentrum Ruchu Eskulap

Ciechanowscy wolontariusze z szansą na nagrody

Wolontariusze działający na rzecz mieszkańców Ciechanowa z szansą na wyróżnienia i nagrody. Stowarzyszenie Ciechanowski Wolontariat przy wsparciu Urzędu Miasta organizuje II Galerię Wolontariuszy.
Ciechanowscy wolontariusze z szansą na nagrody

Źródło: Fot. UM Ciechanów

W gablotach przy ul. Warszawskiej zaprezentowane będą zdjęcia społeczników. Organizacje i mieszkańcy miasta mogą zgłaszać wytypowane przez siebie osoby do udziału w projekcie do 15 listopada.

-Kandydatów do nagród jak co roku typować będą mogły ze swojego grona działające na rzecz mieszkańców Ciechanowa organizacje pozarządowe. Wyznaczą osoby, które w ich ocenie najbardziej wyróżniły się w 2021 r. Również sami mieszkańcy mają możliwość zaproponowania organizatorom, kto z ciechanowskich wolontariuszy ich zdaniem najbardziej zasługuje na wyróżnienie i udział w projekcie.- poinformował Urząd Miasta Ciechanów.

Zgłosić wolontariusza do wyróżnienia można poprzez wiadomość e-mail na [email protected]

Zgłoszenia można przekazywać do 15 listopada.

Wyróżnione osoby zostaną zaproszone na sesję fotograficzną. Następnie zdjęcia wolontariuszy zostaną zaprezentowane w plenerze. Każdy z wolontariuszy otrzyma też dyplom i upominek.

Przypomnijmy. W tym roku już po raz 4 przy wsparciu miasta odbyła się w Ciechanowie zbiórka publiczna Stowarzyszenia Wolontariat Pamięci. Zebrano 28 750 zł.

 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama