Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
Reklama

Do szkoły w Opinogórze Górnej zawitali policjanci. Jaki był powód wizyty?

W ostatnich dniach ciechanowscy policjanci ponownie spotkali się z dziećmi z jednej ze szkół w Opinogórze Górnej. Cel jest jeden- poprawa bezpieczeństwa.
Do szkoły w Opinogórze Górnej zawitali policjanci. Jaki był powód wizyty?

Źródło: Fot. Pixabay

Jak podkreśla ciechanowska policja, spotkania z dziećmi mają na celu poprawę bezpieczeństwa, uświadomienie zagrożeń jak również dają możliwość zapoznania z zawodem policjanta.

-7 czerwca 2021 roku Zespół ds. Nieletnich i Patologii mł. asp. Małgorzata Listkowska i Kamila Nosarzewska wraz z dzielnicowymi: mł.asp. Arturem Karwowskim – gmina Opinogóra Górna i st.sierż. Mariuszem Lewandowskim – Gmina Ciechanów, odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej w Opinogórze Górnej. Podczas spotkania uczniowie klas 1-3 oraz przedszkolaki wspólnie poprzez zabawę ćwiczyli prawidłowe korzystanie z przejścia dla pieszych oraz zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.- poinformowała nasz portal podkom. Bożena Kuklak z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

Ponadto policjanci przypomnieli zasady bezpiecznego wypoczynku podczas zbliżających się wakacji.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze