W sobotnie popołudnie kibice w Ciechanowie mogli zobaczyć ciekawy sparing piłkarski. MKS Ciechanów pokonał 2:0 Mazura Radzymin, klub, który zyskał medialny rozgłos za sprawą jednego z jego właścicieli – rapera Quebonafide. Spotkanie miało towarzyski charakter, jednak nie brakowało zaangażowania i emocji na boisku.
W barwach Mazura pojawił się Krzysztof Kondracki, znany w środowisku muzycznym jako KrzyKrzysztof – hypeman i bliski współpracownik Quebo.
– Gra rywali była bardzo dobra, pierwsza połowa bardzo wyrównana – mówił po meczu KrzyKrzysztof w rozmowie z naszym dziennikarzem. – Uważam, że mieliśmy jedną–dwie sytuacje więcej, żeby zaznaczyć swoją obecność na boisku. Ale to też ciężki okres – MKS rozgrywa chyba trzeci albo czwarty mecz z rzędu, my wczoraj też graliśmy sparing, więc nogi nie były świeże. Głównym założeniem było po prostu wybiegać ten mecz i dobrze się bawić.
Spotkanie miało charakter treningowy i było elementem przygotowań do nadchodzącej rundy jesiennej. Trenerzy obu drużyn testowali różne ustawienia i nowych zawodników. Choć wynik nie był kluczowy, MKS Ciechanów pokazał skuteczność i lepsze zgranie.
Dla sympatyków lokalnej piłki mecz był też okazją do zobaczenia na żywo zawodników Mazura Radzymin, klubu, który od czasu wejścia Quebonafide zyskał sporo medialnej uwagi. Choć sam raper nie pojawił się na murawie, jego obecność była wyczuwalna – także przez licznie zgromadzonych fanów.
Zwycięstwo MKS-u pokazuje, że drużyna z Ciechanowa jest w coraz lepszej formie przed startem ligowych zmagań. Kibice mogą z optymizmem patrzeć na zbliżającą się rundę.
Napisz komentarz
Komentarze