Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
Reklama BAIKA czyste powietrze

Śmiertelny wypadek pod Mławą. Nie żyje dwóch kierowców – zderzenie volkswagena i audi

Tragiczny finał zderzenia dwóch samochodów w rejonie Pawłowa, na drodze wojewódzkiej 544. 76-letni kierowca volkswagena i 43-letni kierowca audi zginęli na miejscu. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności zdarzenia.
Śmiertelny wypadek pod Mławą. Nie żyje dwóch kierowców – zderzenie volkswagena i audi

Źródło: KPP w Mławie

Dramatyczne sceny rozegrały się w niedzielę, 25 maja, tuż po godzinie 15:00, na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 544 w rejonie Pawłowa, w gminie Szydłowo. Doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych: volkswagena i audi. W wyniku wypadku śmierć na miejscu ponieśli obaj kierowcy — 76-letni mieszkaniec powiatu mławskiego oraz 43-latek, również z tego regionu.

Jak przekazuje mławska Policja, kierujący volkswagenem poruszał się w kierunku Kluszewa, gdy z nieustalonych jeszcze przyczyn zaczął hamować, a następnie zjechał na przeciwny pas ruchu. Tam doszło do zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka audi.

Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Mławie pod nadzorem prokuratury. Śledczy zbierają materiał dowodowy, analizują ślady, przesłuchują świadków oraz czekają na wyniki sekcji zwłok, która może pomóc ustalić dokładną przyczynę manewru wykonanego przez kierowcę volkswagena.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAnuluj długi
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat