Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
Reklama Eskulap Centrum Medyczne

Elektryczne hulajnogi w Ciechanowie?

Elektryczne hulajnogi to codzienność w dużych miastach, są nowym i alternatywnym środkiem komunikacji. I wszystko wskazuje na to, że wkrótce zagoszczą również w Ciechanowie. Dziś pierwszą elektryczną hulajnogę dostarczoną do ciechanowskiego ratusza, osobiście testował prezydent Krzysztof Kosiński.
Elektryczne hulajnogi w Ciechanowie?

Źródło: fot.FB Krzysztof Kosiński

-Kończymy właśnie rozmowy z jednym z operatorów i bardzo możliwe, że w połowie przyszłego roku pojawią się one w naszym mieście. Przy czym chcemy narzucić kilka ważnych zasad, które przyczynią się do uniknięcia bałaganu z innych miast. Hulajnogi elektryczne będą miały ścisłe lokalizacje! Znajdą się m.in. w 9 miejscach na terenie miasta, gdzie obecnie są stacje Ciechanowskiego Roweru Miejskiego, a więc po skorzystaniu nie będzie można ich porzucać w dowolnym miejscu- napisał w mediach społecznościowych prezydent Krzysztof Kosiński.

Warto dodać, że wkrótce wejdą w życie przepisy prawne, które uregulują poruszanie się hulajnogami elektrycznymi w przestrzeni miejskiej.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Anonim 19.05.2021 14:18
I coś w końcu wiadomo kiedy się pojawią

Htl 21.10.2020 15:55
Czekam