Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
Reklama Dom ze snu

Przemoc na ulicach Płońska

Płońsk stał się sceną aktu przemocy. Policja zatrzymała dwóch młodych mężczyzn po brutalnym pobiciu mieszkańca.
Przemoc na ulicach Płońska

Źródło: KPP Płońsk

W nocnym zdarzeniu na jednym z osiedli Płońska doszło do incydentu. 30-letni mieszkaniec miasta, spacerując z psem, został brutalnie zaatakowany przez dwóch młodych mężczyzn. Sprawa stawia pytania o bezpieczeństwo na ulicach miasta.

22 marca, policjanci z Płońska otrzymali zgłoszenie o pobiciu mężczyzny na osiedlu mieszkaniowym przy ulicy Grunwaldzkiej. Z relacji ofiary wynika, że zaczepiony przez nieznanego mu młodzieńca, po krótkiej utarczce słownej, został zaatakowany. Incydent szybko eskalował, gdy do przemocy dołączył się drugi sprawca. Mężczyzna z licznymi złamaniami twarzoczaszki został przewieziony do szpitala.

W wyniku śledztwa, kryminalni z Płońska zatrzymali dwóch podejrzanych o pobicie - 18 i 19-latka. Zebrane dowody pozwoliły na postawienie im zarzutów, za które grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Ten incydent w Płońsku pokazuje, że przemoc może dotknąć każdego i wszędzie. Warto zastanowić się, jakie działania mogą zostać podjęte, aby zwiększyć bezpieczeństwo i świadomość w naszych społecznościach.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAnuluj długi
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat