- W dniach 14-15 września (środa, czwartek) Generalny Wykonawca firma WAPNOPOL układać będzie ostatnią warstwę podbudowy oraz warstwę wiążącą na przebudowywanym odcinku DP 1241W w miejscowości Wola Młocka. W związku z prowadzonymi pracami droga będzie zamknięta dla ruchu - informuje PZD Ciechanów.
Powiatowy Zarząd Dróg prosi kierowców o korzystanie z wyznaczonych objazdów, stosowanie się do poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem i zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzenia prac i na wyznaczonych objazdach.







![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze