Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
Reklama

68-latka dała się nabrać antyterroryście

Metodą "na policjanta" próbowali okraść mławiankę. Do zdarzenia doszło w środę. 68-latka dała się nabrać antyterroryście.
68-latka dała się nabrać antyterroryście

Źródło: fot. Pixabay

Jak informuje asp. szt. Anna Pawłowska, do 68-letniej mieszkanki Mławy, na numer stacjonarny, zadzwonił mężczyzna podający się za policjanta wydziału antyterrorystycznego, który prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy z kont bankowych. Poinformował, że pieniądze mławianki są zagrożone. Poprosił, by postępowała zgodnie z instrukcjami. Mławianka podała oszustowi swój numer telefonu komórkowego a następnie udostępniła swoje konto w banku. Po chwili z konta mławianki zniknęły pieniądze.

Zaniepokojona powiadomiła prawdziwych policjantów. Dzięki natychmiastowej interwencji policjantów z Radomia, transakcja została zablokowana, a pieniądze wróciły na konto mławianki. Policja apeluje o rozwagę i ostrożność.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze