O oddawanie osocza zaapelowała w mediach społecznościowych żona Pawła Brodzkiego. Aby oddać osocze, należy zgłosić się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.
- Paweł jest wspaniałym człowiekiem, który nigdy nie odmawia pomocy innym. Niestety, teraz sam potrzebuje pomocy. Zachorował na COVID-19 i znajduje się w szpitalu. Wirus zajął dużą część płuc. Paweł ma grupę krwi A Rh+, ale przyda się osocze każdej grupy - apeluje Anna Brodzka.
Paweł Brodzki został trenerem Nadnarwianki w połowie października. Po pierwszej części sezonu zespół zajmuje przedostatnie, trzynaste miejsce w tabeli.







![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze