Wśród powołanych zawodników są Przemysław Krajewski i Adam Morawski, wychowankowie Czarnych Regimin. Plany reprezentantom krzyżuje koronawirus. Czwartkowy mecz ze Słowenią prawdopodobnie się nie odbędzie, mecz z Holandią już został przełożony.
Czterech zawodników kadry narodowej mężczyzn zarażonych koronawirusem. Wszyscy dołączyli do zgrupowania w Płocku po spotkaniach ligowych. Sześciu graczy z klubów, z których pochodzą zawodnicy z wynikiem pozytywnym pozostaje w ścisłej izolacji. Z uwagi na tę sytuację Związek Piłki Ręcznej w Polsce niezwłocznie zwróci się do Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej o przełożenie czwartkowego meczu kwalifikacyjnego EHF EURO 2022 ze Słowenią - czytamy na stronie ZPRP.







![[Aktualizowane] Śmierć na torach w Ciechanowie. Ogromne opóźnienia pociągów relacji Warszawa - Gdynia po wypadku Stacja kolejowa w Ciechanowie a na niej służby po wypadku](https://static-ciechanow.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-smierc-na-torach-w-ciechanowie-ogromne-opoznienia-pociagow-relacji-warszawa-gdynia-po-wypadku-pen-1771765639.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze